Novostavby - Realizované projekty

Nikola House

Polyfunkčný objekt NIKOLA HOUSE predstavuje príjemné mestské bývanie v širšom centre Bratislavy, v obľúbenej časti Ružinov.

 

V tichej jednosmernej ulici, bokom od rušnej, pulzujúcej dopravy, pribudne 4-podlažný bytový dom so sviežou modernou architektúrou.

Objekt ponúka 27 dvoj a troj – izbových bytov s balkónmi, so štandardným vybavením s možnosťou parkovania v podzemnej garáži. Byty sa budú nachádzať na 2. – 4. nadzemnom podlaží. Na prízemí budú 3 komerčné priestory so samostatnými vstupmi.

 

NIKOLA HOUSE, nachádzajúci sa v lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou, dopravnou dostupnosťou a možnosťami pre aktívny oddych v okolí Štrkoveckého jazera, je zárukou pohodlného bývania s dostatkom súkromia.

 

Autorom polyfunkčného objektu je renomovaný architekt Ing. Arch. Juraj Závodný. Výstavbu realizuje skúsený investor i stavebník, s viac ako 20 ročnými skúsenosťami s výstavbou rezidenčných i komerčných objektov. Výhradným predajcom projektu je realitná kancelária IURIS spol. s r.o., ktorá má taktiež viac ako 20 ročné skúsenosti na realitnom trhu