O UPC

Spoločnosť UPC BROADBAND SLOVAKIA patrí medzi najväčších poskytovateľov televíznych, internetových a telefónnych služieb v Slovenskej republike. Pre svojich zákazníkov neustále skvalitňuje svoje služby, ktoré zahrnujú digitálnu televíziu s ponukou viac ako 150 programov všetkých žánrov vrátane vysielania v HD kvalite a aj cez online aplikáciu Horizon GO, ďalej internetu s rýchlosťou až do 500 Mbit/s, ako aj telefónne služby umožňujúce volať neobmedzene bezplatne v sieti UPC a za výhodné ceny v rámci Európy a sveta.

 

Svoje služby, prevádzkované po najmodernejšej optickej infraštruktúre, poskytuje v 43 mestách: Banská Bystrica, Bardejov, Bánovce nad Bebravou, Bratislava, Čierna nad Tisou, Dobšiná, Dolný Kubín, Galanta, Hlohovec, Košice, Kráľovský Chlmec, Levice, Lučenec, Michalovce, Moldava nad Bodvou, Nové Zámky, Pezinok, Poprad, Prešov, Rajec, Revúca, Rimavská Sobota, Rožňava, Sabinov, Sliač, Svätý Jur, Spišská Nová Ves, Stará Ľubovňa, Stará Turá, Strážske, Svit, Šamorín, Štúrovo, Topoľníky, Trenčín, Trnava, Veľké Kapušany, Vranov nad Topľou, Zvolen, Želiezovce, Žiar nad Hronom a Žilina.

 

UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o. patrí medzi vedúce spoločnosti na Slovensku, poskytujúce služby televízie (digitálnej a analógovej), širokopásmového vysokorýchlostného internetu a telefónie. UPC je "triple play" operátorom, služby televízie, internetu a telefónie poskytuje prostredníctvom jednej siete, cez jednu zásuvku v domácnosti. UPC Broadband Slovakia je súčasťou spoločnosti Liberty Global (NASDAQ: LBTYA, LBTYB), divízia UPC Broadband.