O UPC

Spoločnosť UPC BROADBAND SLOVAKIA patrí medzi najväčších poskytovateľov televíznych, internetových a telefónnych služieb v Slovenskej republike. Pre svojich zákazníkov neustále skvalitňuje svoje služby, ktoré zahrnujú digitálnu televíziu s ponukou viac než 160 programov všetkých žánrov, vrátane takmer 80 programov v HD kvalite, ako aj mobilnú televíziu Horizon GO. Súčasťou ponuky služieb je tiež pripojenie na internet s rýchlosťou až do 1 000 Mbit/s, ako aj telefónne služby umožňujúce volať neobmedzene bezplatne v sieti UPC a za výhodné ceny v rámci Európy a sveta.

 

Svoje služby, prevádzkované po najmodernejšej optickej infraštruktúre, poskytuje vo viac než 60 mestách a obciach po celom Slovensku: Banská Bystrica, Bardejov, Bánovce nad Bebravou, Bratislava, Brzotín, Čierna nad Tisou, Dobšiná, Dolný Kubín, Dubnica nad Váhom, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Holíč, Košice, Kráľovský Chlmec, Krásnohorská Dlhá Lúka, Kružná, Levice, Levoča, Lučenec, Michalovce, Moldava nad Bodvou, Modra, Myjava, Nitra, Nová Dubnica, Nové Zámky, Nová Ľubovňa, Novoveská Huta, Pezinok, Poprad, Prešov, Rajec, Revúca, Rožňava, Sabinov, Sereď, Sliač, Skalica, Smižany, Svätý Jur, Spišská Nová Ves, Soľ, Stará Ľubovňa, Stará Turá, Strážske, Stupava, Svit, Šaľa, Šamorín, Štúrovo, Topoľníky, Trenčín, Trnava, Veľké Kapušany, Vranov nad Topľou, Zvolen, Želiezovce, Žiar nad Hronom a Žilina.

 

UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o. patrí medzi vedúce spoločnosti na Slovensku, poskytujúce televízne, internetové a telefónne služby, ktoré sú dostupné pre viac než 600 000 domácností na Slovensku. Spoločnosť UPC BROADBAND SLOVAKIA je súčasťou spoločnosti Liberty Global (NASDAQ: LBTYA, LBTYB, LBTYK, LIAL and LILAK), najväčšieho svetového medzinárodného poskytovateľa TV a širokopásmových služieb, pôsobiaceho pod značkami Virgin Media, Unytimedia, Telenet a UPC v 12 krajinách v Európe. Viac informácií o Liberty Global nájdete na stránke www.libertyglobal.com