UPC SmartGuard

Bezpečné pripojenie k internetu

Vysokorýchlostný internet od UPC ponúka celý rad možností. Lenže žiadne PC nie je automaticky imúnne proti hrozbám, ktoré na internete číhajú. Ak chcete surfovať skutočne bez obáv, je v dnešnej dobe takmer nutnosťou Váš počítač dostatočne zabezpečiť.

 

Iba antivír však nestačí - proti vírusom, spamu, trójskym koňom, červom, útokom hackerov, spywaru a nevhodnému obsahu pre Vaše deti, keď svojim potomkom umožníte vstup iba na stránky podľa vášho rozhodnutia, vám pomôže komplexný ochranca dát v podobe služby UPC SmartGuard

Čo získate s UPC SmartGuard

Vlastnosti

Kompletný balík bezpečnostných programov

  • Anti-Vírus
  • Anti-Spyware
  • Firewall
  • Kontrola spamu
  • Rodičovská kontrola

 

Filter rodičovskej kontroly obsahuje nasledujúce kategórie obsahu, ktoré môžu rodičia jednotlivo aktivovať alebo deaktivovať: Zbrane, Násilie, Sekty, Drogy, Hazardné hry, Pre dospelých, Zoznamovanie, Fóra, Sociálne siete, Blogy, Nezákonne stiahnuté položky, Weby zaisťujúce anonymitu, nehodnotený obsah.

 

Prečo SmartGuard?

F-Secure DeepGuard technológia

Táto technológia zabezpečuje ochranu počítača za 60 sekúnd po potvrdení nového vírusu. Pre svoje vynikajúce výsledky v oblasti ochrany, bola F-Secure Internet Security 2011 vymenovaná za najlepší bezpečnostný produkt na svete.

 

V priebehu roka 2010, AV-Comparatives (av-comparatives.org) udelila F-Secure sedem zo siedmich bodov Advanced+ (čo je najvyššie možné skóre v jednotlivých testoch meracích ochranu a vysoký výkon hlavných antivírusových produktov na trhu).

 

Okrem vynikajúcich výsledkov skúšok, AV-Comparatives tiež konštatuje, že F-Secure dosiahla najväčší pokrok v oblasti ochrany spotrebiteľa prostredníctvom inovatívnych technológií. F-Secure Internet Security 2011 je tiež popisovaný ako výborne-navrhnutý produkt s jasným a jednoduchým ovládaním zo strany užívateľa.
 

Objednávka SmartGuard

Kompletný balík bezpečnostných programov na ochranu 1 počítača

 

Cena mesačná            2.00 €

 

 
 

UPC SmartGuard

Skúšobná verzia

Stiahnite si UPC SmartGuard na 30 dní ZADARMO (verzia pre Windows Vista, 7, 8 a Windows 10).