UŽITE SI

NOVÝ RUSKÝ

BALÍK NAPLNO

8 STANÍC MôŽETE SLEDOVAŤ

LEN ZA 2,90€ MESAČNE

Pre kúpu balíka nás neváhajte kontaktovať na tel. č. 02 / 594 22 678.

Dom Kino PREMIUM HD

Kanál vysielajúci 24/7 vo formáte HD, bez komerčných prestávok. Vysielané sú nové tituly z ruského filmového priemyslu, veselé komédie a exkluzívne online rozhovory s filmovými hviezdami.

 

Kanálová pozícia 531  |  frekvencia 650 MHz

Dom Kino

Dom Kino je ruský filmový kanál s rozsiahlou zbierkou ruských a sovietskych filmov a špičkových televíznych seriálov.

 

Kanálová pozícia 532  |  frekvencia 650 MHz

Vremja

Ruská televízia Vremja je o ľudských osudoch a jedinečných životných drámach, víťazstvách a porážkach, objavoch a uznaniach. Sledujte televízny kanál o ľuďoch, ktorí nie sú ľahostajní k svetu a sebe samým.

 

Kanálová pozícia 533  |  frekvencia 650 MHz

Poekhali!

Ruský televízny kanál, ktorý vás inšpiruje cestovateľskými dobrodružstvami. Programy neukazujú len spôsoby, ako zaujímavo stráviť sviatky alebo víkendy, ale tiež, ako si spestriť život bez toho, aby ste museli ísť ďaleko.

 

Kanálová pozícia 534  |  frekvencia 650 MHz

Telekafe

Telekafe je jedinečný lifestylovo gastronomický kanál, ktorý prináša zábavné relácie s kulinárskou tematikou. Jednoducho vzrušujúci a chutný sprievodca životom!

 

Kanálová pozícia 535  |  frekvencia 650 MHz

Pobeda

TV kanál spustený na oslavu víťazstva krajiny v druhej svetovej vojne. Pobeda vysiela sovietske vojenské a ruské filmy, televízne seriály a dokumentárne filmy.

 

Kanálová pozícia 537  |  frekvencia 650 MHz

O!

Vzdelávací ruský kanál pre deti, ktorý vedie k zvedavosti a podporuje u detí smäd po vedomostiach. Nájdete tam vzdelávací obsah pre deti od 3 do 8 rokov.

 

Kanálová pozícia 539  |  frekvencia 650 MHz

Muzika Pervogo

Ruský televízny kanál vysiela hudobné videá mladých a najlepšie hodnotených ruských spevákov, ktorých hity dobili hudobné priečky a okrem iného aj rozhovory s hviezdami a video blogy.

 

Kanálová pozícia 540  |  frekvencia 650 MHz

 
 

Od 1. 7. 2020 je možné si Ruský balík predplatiť za zvýhodnenú cenu 2,90 € mesačne bez viazanosti k ponukám digitálnej retransmisie Klasik, Komfort a Komplet, SoHo Televízie S, M, L, ako aj k ponukám Horizon TV Smart, Happy a Super.

Pre kúpu balíka alebo viac informácií nás neváhajte kontaktovať na tel. č. 02/594 22 678.