Ktoré verzie operačného systému a webových prehliadačov podporujú aplikáciu Horizon Go?

Na mobilných zariadeniach podporujú aplikáciu Horizon GO všetky verzie operačného systému Android od 5.1 (telefóny s 3 a viac palcovou obrazovkou, tablety so 7 a viac palcovou obrazovkou) a operačný systém iOS od verzie 11.0 vyššie.

 

Podporované verzie prehliadačov sú pri IE od 11, Google Chrome od 69, Mozilla Firefox od 67, Safari od 9, MS Edge 41 – alebo vyššie.


Pokiaľ teda používate napr. Internet Explorer nižšej verzie (9 alebo 10), je pre funkčnosť služby potrebné nainštalovať poslednú verziu alebo využiť iný webový prehliadač.


Informácie k operačnému systému Windows 10

 

Onedlho prestaneme poskytovať naše služby cez aplikáciu Horizon Go pre Windows 10. Pozorujeme, že používatelia javia menší záujem o aplikáciu pre Windows 10 z obchodu Microsoft Store.

 

Aplikáciu Horizon Go pre Windows 10 čoskoro odstránime z obchodu Microsoft Store, ale ak ste si ju už nainštalovali do počítača, bude ešte určitý čas fungovať. O potrebe prechodu na webovú stránku horizon.tv vás budeme informovať.

 

Samozrejme ako používateľ môžete začať používať našu webovú stránku www.horizon.tv už teraz. Je kompatibilná s rôznymi webovými prehliadačmi vášho počítača a prihlásiť sa môžete pomocou rovnakých prihlasovacích údajov, aké ste používali v aplikácii pre Windows 10. Prehliadač neustále aktualizujte na najnovšiu verziu. Služby Horizon TV môžete samozrejme využívať aj pomocou našej aplikácie pre iOS alebo Android.

 

Ak chcete aplikáciu pre Windows 10 odinštalovať, jednoducho kliknite na tlačidlo Štart systému Windows 10 a v zozname aplikácii vyhľadajte Horizon Go. Pravým tlačidlom myši otvorte ponuku možností pre túto aplikáciu a vyberte možnosť Odinštalovať; po potvrdení tejto možnosti sa aplikácia Horizon Go odinštaluje.