Pre podnikateľov
výhodnejšie

Ako dobre poznáte UPC biznis služby?

Prečítajte si úryvok článku, vyplňte kvíz

a ste zapojení do súťaže

o 2x Samsung nabíjaciu stanicu.

Súťaže > 2022 > Súťaž

 
 

Office internet  - produkt pre podnikateľov

Ak hľadáte poskytovateľa internetového pripojenia a televízie alebo uvažujete o zmene, prezrite si našu výhodnú ponuku balíčkov pre podnikateľov. Práve teraz máte možnosť objednať si balík Office internet s Office Digitálnou TV vo vianočnej zľave už od 14 € mesačne.


K internetu navyše získate nielen prémiový Wi-Fi modem pre rýchle pripojenie bez výpadkov, ale aj bezpečnostný softvér F-Secure, vďaka ktorému bude pre vás internet o čosi bezpečnejším miestom.
 

Wi-Fi v každom rohu vašich priestorov

Zosilňovač Strong ATRIA Mesh Home Kit 1200 zabezpečí Wi-Fi všade tam, kde ho ako podnikateľ potrebujete. Dokáže pokryť až 600 ㎡ vašej prevádzky a teraz ho môžete mať od UPC za 2,90 € formou mesačných splátok.  

 

Zábava ako firemný benefit

Premýšľate, ako lepšie motivovať svojich zamestnancov? Skúste to zábavou, ktorú si dáte do nákladov. Internetová televízia Office UPC TV teraz ako benefit pre zamestnancov s možnosťou spravovania vytvorených registrácií.

Súťažná otázka

Ktoré 4 produkty pre podnikateľov ponúkame v článku?

  1. Označte prosíme vaše odpovede
  2. Potvrďte, že nie ste robot :)
    Potvrďte, že nie ste robot :)
  3. Súťaž ukončená - Ďakujeme všetkým za zapojenie do súťaže a gratulujeme Davidovi a Petrovi. Čoskoro vás budeme kontaktovať ohľadom výhier.