Prémiový Wi-fi Modem

Úplne nový zažitok plnej rýchlosti až 500 Mbs,
stability a pokrytia kdekoľvek v dome, či byte!
 

Najnovšie Wi-Fi zariadenie pre pripojenie na internet

Ušité na mieru pre službu optického internetového pripojenia UPC Fiber Power.
Extrémny výkon

Bezdrôtový modem CBN CH7465LG je celosvetovo najkompaktnejší hlasový modem EuroDOCSIS 3.0 v štýlovom a elegantnom designe určený pre domácnosti, domáce kancelárie alebo menšie podniky.

 

Ľahko integrovateľný do Vášho domova moderným a minimalistickým dizajnom. Ikony na prednom LED paneli indikujú stav siete. Intuitívne užívateľské rozhranie a inštalačná príručka vďaka ktorým hravo nastavíte  extrémny výkon Wi-Fi.

Rýchly a stabilný ako formula

Internetové pripojenie cez tento modem je iné. Úplne zabudnite na problémy s rýchlosťou alebo nesúvislým nestabilným pripojením. Nový 802.11ac Wi-Fi štandard ponúka najvyššiu rýchlosť internetu cez Wi-Fi, až 500 Mbps.

 

Technológia dual band (2,4 GHz a 5 GHz) automaticky vyberie najrýchlejší jazdný pruh, takže každé bezdrôtové zariadenie u Vás doma bude pripojené k najlepšie dostupnému Wi-Fi signálu.

Silný signál a pokrytie v celom dome

Čistý zážitok optimalizovaného hardvéru, vďaka ktorému nový modem efektívne komunikuje so všetkými pripojenými zariadeniami a dáva im rýchlosť a stabilitu za najlepších podmienok.

 

Wi-Fi pokrytie je neporovnateľne lepšie, takže teraz sa môžete bezdrôtovo pripojiť, nech ste kdekoľvek: v najkrajnejšej miestnosti na prvom poschodí alebo vo dvore.

 
 

Ako získam Prémiový Wi-Fi modem?

Prémiový Wi-Fi modem získate automaticky k neobmedzenému optickému internetu UPC Fiber Power 150 Mb/s alebo 300 Mb/s. Pokiaľ už ste zákazníkom UPC internetu nižšej rýchlosti, môžete si objednať výmenu svojho aktuálneho modemu za nový Prémiový Wi-Fi modem:

100 Mb/s Internet

Internet pre častých surferov

14,90 €

mesačne

200 Mb/s Internet

Internet pre celú rodinu

17,90 €

mesačne

Prémiový Wi-Fi modem

Vymeňte svoj starý UPC modem za nový

1,90 €

mesačne

 
 

Čo získate s Prémiovým Wi-Fi modemom

 • Nový moderný Wi-Fi štandard: 802.11a/n/ac
 • Neporovnateľne lepšie pokrytie teraz v každom kúte domu
 • Podporované obe pásma 2,4 aj 5 GHz, s automatickým výberom najlepšieho signálu
 • Moderný, jednoduchý a priestorovo nenáročný dizajn: 220 x 160 x 45 mm
 • Inteligentná distribúcia signálu medzi viac pripojenými zariadeniami
 • Intuitívne užívateľské rozhranie a jednoduchá inštalácia
 • 4 Ethernetové porty + port pre UPC telefonovanie

 

 
 

Detailné špecifikácie

 • Kombinácia piatich samostatných produktov v jednom kompaktnom zariadení – káblový modem EURO DOCSIS® 3.0, bezdrôtový prístupový bod IEEE 802.11b/g/n/ac, pripojenie Ethernet 10/100/1000Base-T, možnosť pripojenia telefónnej služby od UPC a brána firewall.
 • Integrovaný vysokorýchlostný káblový modem pre širokopásmový prístup k internetu a ďalších online služieb s omnoho rýchlejším prenosom dát ako tradične komutované modemy alebo modemy ISDN.
 • Pokročilá brána firewall rozširuje zabezpečenie siete pred nežiadúcimi útokmi z internetu. Podporuje stavovú kontrolu, zisťovanie prienikov, demilitarizovanú zónu (DMZ), predchádzanie útokom typu DOS (odmietnutie služby) a preklad sieťových adries (NAT).
 • Jedno širokopásmové pripojenie až pre 253 počítačov, z ktorých je možné prechádzať web; všetky počítače v sieti LAN komunikujú, ako by boli pripojené k rovnakej fyzickej sieti.
 • Štyri porty Ethernet uplink 10/100/1000Base-T podporujúce pripojenie s polovičným alebo plným duplexom s podporou funkcie auto-MDIX.
 • Bezdrôtový prístupový bod IEEE 802.11n/ac, ktorý umožní užívateľom notebooku zostať pripojení pri pohybe doma alebo v kancelárii, prípadne pripojenie stolných počítačov bez inštalácie sieťových káblov. Rýchlosť bezdrôtového pripojenia sa môže líšiť v závislosti na vzdialenosti.
 • Bezdrôtové funkcie zariadenia CH7465LG podporujú obe pásma Wi-Fi – 2,4 i 5 GHz.
 • Bezpečné širokopásmové pripojenie Wi-Fi pre zariadenie s podporou Wi-Fi vo vašej sieti, ako sú mobilné telefóny, notebooky, tablety, tlačiarne, osobní asistenti alebo stolné počítače.
 • Smerovanie pre bezdrôtovú sieť LAN (WLAN) alebo káblovú sieť LAN Ethernet; pomocou rozbočovačov alebo prepínačov môžete pripojiť viac ako dva počítače.
 • Integrovaný server DHCP ľahko nakonfiguruje a skombinuje drôtové a bezdrôtové privátne siete LAN triedy C.
 • Funkcie predávania virtuálnych privátnych sietí (VPN) podporuje zabezpečené pripojenie vzdialených počítačov prostredníctvom internetu pomocou protokolu IPSec, PPTP alebo L2TP.
 • Správca konfigurácie (CMGR) zariadenia CH7465LG poskytuje grafické uživateľské rozhranie (GUI) pre jednoduchú konfiguráciu nevyhnutných nastavení siete Wi-Fi a Ethernet, smerovača, DHCP a zabezpečenia.