UPC SmartGuard - bezpečné pripojenie k internetu

Vysokorýchlostný internet od UPC ponúka celý rad možností. Lenže žiadne PC nie je automaticky imúnny proti hrozbám, ktoré na internete číhajú. Ak chcete surfovať skutočne bez obáv, je v dnešnej dobe takmer nutnosťou Váš počítač dostatočne zabezpečiť.

Iba antivír však nestačí - proti vírusom, spamu, trójskym koňom, červom, útokom hackerov, spywaru a nevhodnému obsahu pre Vaše deti, keď svojim potomkom umožníte vstup iba na stránky podľa vášho rozhodnutia, vám pomôže komplexný ochranca dát v podobe služby UPC SmartGuard.

Čo získate s UPC SmartGuard

Vlastnosti

Kompletný balík bezpečnostných programov

  • Anti-Vírus
  • Anti-Spyware
  • Firewall
  • Kontrola spamu
  • Rodičovská kontrola

Filter rodičovskej kontroly obsahuje nasledujúce kategórie obsahu, ktoré môžu rodičia jednotlivo aktivovať alebo deaktivovať: Zbrane, Násilie, Sekty, Drogy, Hazardné hry, Pre dospelých, Zoznamovanie, Fóra, Sociálne siete, Blogy, Nezákonne stiahnuté položky, Weby zaisťujúce anonymitu, nehodnotený obsah.

Prečo SmartGurd?

F-Secure DeepGuard technológia

Táto technológia zabezpečuje ochranu počítača za 60 sekúnd po potvrdení nového vírusu. Pre svoje vynikajúce výsledky v oblasti ochrany, bola F-Secure Internet Security 2011 vymenovaná za najlepší bezpečnostný produkt na svete.

 

V priebehu roka 2010, AV-Comparatives (av-comparatives.org) udelila F-Secure sedem zo siedmich bodov Advanced+ (čo je najvyššie možné skóre v jednotlivých testoch meracích ochranu a vysoký výkon hlavných antivírusových produktov na trhu).

 

Okrem vynikajúcich výsledkov skúšok, AV-Comparatives tiež konštatuje, že F-Secure dosiahla najväčší pokrok v oblasti ochrany spotrebiteľa prostredníctvom inovatívnych technológií. F-Secure Internet Security 2011 je tiež popisovaný ako výborne-navrhnutý produkt s jasným a jednoduchým ovládaním zo strany užívateľa.

UPC SmartGuard

Kompletný balík bezpečnostných programov na ochranu 1 počítača

Cena mesačná

2.00 €

 
 

UPC SmartGuard

Skúšobná verzia
 
 
 
 
 

UPC Smartguard na 3 mesiace zadarmo!

 

Po uplynutí doby 3 mesiacov od začiatku poskytovania služby UPC SmartGuard bude služba účtovaná za cenu podľa Tarify. Užívateľ môže kedykoľvek počas doby využívania služby UPC SmartGuard požiadať o ukončenie jej poskytovania. V prípade, že zákazník nepožiada inak, Poskytovateľ automaticky aktivuje zákazníkovi spĺňajúcemu podmienky pre poskytnutie tejto kampane službu UPC SmartGuard určenú pre 1 Počítač.

 

Ostatné práva a povinnosti Poskytovateľa a Užívateľa v týchto podmienkach neupravené sa riadia Zmluvou o poskytovaní verejných služieb, vrátane Podmienok, Tarify UPC Fiber Power internet, Tarify UPC WiFi Fiber Power internet, Tarify UPC Fiber Power internet NEW a Tarify internet Business. Uvedené ceny sú vrátane 20% DPH. Tieto podmienky kampane sú neoddeliteľnou súčasťou Zmluvy o poskytovaní verejných služieb.