Galvaniho

dvory

Zažite maximálnu zábavu

s UPC stabilným pripojením,

rýchlym sťahovaním

a streamovaním v HD

Galvaniho Dvory, to nie je len bývanie. Galvaniho Dvory je miesto, kde zažijete svoj vlastný príbeh. Príbeh o bývaní s dvormi plnými zelene, o preklebetených hodinách na dvore so susedmi, z ktorých sa stali priatelia, o detskom smiechu aj slzách z prvého pádu z bicykla, o eufórii z prvého bozku, ale aj slzách z prvého sklamania v láske. Galvaniho Dvory sú miestom, kde dozrieva čas...

 

Nenechajte si ujsť skvelú ponuku bytov. Cena dvojizbového bytu sa hýbe od 91 429 € a "štvorizbák" môžete dnes mať už za 216 653 €. Rezervačný poplatok je 2000 € a započítava sa do kúpnej ceny bytu. V cene bytov sú zahrnuté pivničné kobky a štandard, pričom v apartmánoch dostanete v cene bytu so štandardom aj kuchynskú linku.

 

Stabilné optické pripojenie k internetu s rýchlosťou až 1 Gb/s aj digitálna televízia so 7 dňovým TV Archívom, obľúbenými SK a CZ TV stanicami, mobilnú teelvíziu Horizon Go, videotékou MyPrime a mnohým iným sú dostupné na adresách: Bratislava (mesto), Na križovatkách (ulica), 41, 43, 45, 47, 49 51 (čísla domu).

 

Do všetkých bytov a apartmánov vkročíte cez bezpečnostné, protipožiarne vchodové dvere. Omietky sme volili univerzálne – vápenno-sadrové s bielou maľovkou. Laminátovú podlahu si môžete zvoliť podľa vlastného štýlu – na výber máte z viacerých dekorov. To isté platí aj o interiérových laminátových plných dverách s obložkovou zárubňou.

 

V kúpeľni a na toalete je položený keramický obklad a dlažba. Sanita pozostáva z keramického závesného WC, sprchovacieho kúta s vaničkou a zástenou s pákovou armatúrou so sprchovou hlavicou, vane s pákovou armatúrou so sprchovou hlavicou, keramického umývadla s pákovou armatúrou a z ventilátora s dobehom. Váš nový domov bude, skrátka, pripravený na okamžité zabývanie.

 

Súčasťou štandardu je aj vykurovanie prostredníctvom vykurovacích telies, predpríprava na kuchynskú linku, zásuvky a vypínače, predpríprava na inštaláciu svietidiel, rozvody káblovej televízie a internetu, samostatné merače tepla, elektrickej energie a vody, audiovrátnik. Aby ste si atmosféru domova mohli vychutnávať naozaj naplno, v celom projekte sú zasadené kvalitné okná s použitím izolačného trojskla.

 

Apartmány majú navyše kuchynskú zostavu s drezom s pákovou batériou, zástenou, keramickou varnou doskou (2/4-platnička), rúrou na pečenie, umývačkou riadu/práčkou, chladničkou a digestorom. Na výber je viacero farebných prevedení dvierkovín a korpusov.

 

Prispôsobte si ponuku sebe

Nakombinujte si služby presne tak, ako vám to vyhovuje.

Poskladajte si taký balíček, ktorý vyhovuje práve Vám. Naviac s telefónom zdarma.

Pripojenie, ktoré nepadá a zábava, ktorá neprestáva

Wi-Free

 

Pripojte sa

k Wi-Fi sieti zadarmo

 

 
 

Horizon GO

 

Online televízia

kedykoľvek a kdekoľvek

 

 
 

TV Archív

 

TV archív

až 7 dní spätne

 

 
 

Videotéka

 

Viac než 2 000

filmov a seriálov

 

 
 

Zaujala vás ponuka?

Získajte viac informácií o výhodnej cene služieb na týchto kontaktoch:

Objednajte pohodlne a rýchlo prostredníctvom web stránky so špeciálnou online zľavou

 
 

Zavolajte nám

Preferujete hovoriť so živou osobou? Náš agent Vám rád poradí s výberom služieb

 
 

Zavoláme Vám

Vybrali ste si, ale preferujete dokončiť objednávku telefonicky? Pošlite nám Vaše číslo

 
 

Navštívte nás

Chcete si pred kúpou vyskúšať našu technológiu? Navštívne showroom v našich strediskách

 
 

Ako získať UPC internet?

Jendoducho si overte dostupnosť služieb na Vašej adrese

a vyberte rýchlosť, ktorá vyhovuje Vašim potrebám.

Dostupné adresy: Mesto: Bratislava, Ulica: Na križovatkách, Čísla domu: 41, 43, 45, 47, 49 51.