Novinky > 2018 > Novinka

 
 

Rozšírenie HD programov UPC TV

Dokumentárnu stanicu Discovery Channel sme nahradili programom vo vysokom rozlíšení Discovery HD. Program nájdete na pozícii 153 pokiaľ máte objednaný programový balíček Darwin k ponuke Klasik alebo využívate vyššiu ponuku Komfort či Komplet.

Program zameraný na kulinárske relácie môžete po novom sledovať v HD rozlíšení na pozícii 159. Food Network HD je tiež súčasťou balíčka Darwin a vyšších programových ponúk Komfort či Komplet.

Ďalší zo športových programov môžete sledovať v HD rozlíšení na pozícii 209 pokiaľ využívate programový balíček Sport alebo vyššiu programovú ponuku Komfort či Komplet.

Špecializovaný ruský TV program prinášajúci spravodajstvo a dokumenty môžete sledovať v rámci všetkých digitálnych programových ponúk na pozícii 356.

Z dôvodu zrušenia zo strany distribútorov sme ukončili vysielanie TV staníc Sport M a 213 HD.

V programovom balíčku Adult sme nahradili program Brazzers TV Europe erotickými programami Leo TV a Extasy, ktoré sa v rámci dňa delia o TV vysielanie. Extasy vysiela 6:00 - 22:00 hod a Leo TV 22:00 - 6:00 hod. na pozícii 421.

 

Od 9. do 25. februára zaraďujeme do digitálnej TV špeciálne programy EUROSPORT 3 HD4 HD5 HD prinášajúce ďalšie športové prenosy z Južnej Kórey.

 

Programy sú vysielané v originálnom jazyku na pozíciách 223 až 225.

 

Pre CA Moduly je frekvencia na naladenie 634 MHz, SR 6900, QAM 256.

 

V januári prebehla zmena názvu TV stanice N24 na WELT. Program vysiela aj naďalej rovnaký obsah, len pod novým názvom WELT. Pokiaľ využívate programový balíček Deutsch alebo ponuku Komplet, nájdete ho na pozícii 501.