Prémiový Wi-Fi modem

Úplne nový zažitok plnej rýchlosti až 500 Mbs, stability a pokrytia kdekoľvek v dome, či byte!

 

Najnovšie Wi-Fi zariadenie pre pripojenie na internet

Ušité na mieru pre službu optického internetového pripojenia UPC Internet

Extrémny výkon

Celosvetovo najkompaktnejší hlasový modem

Bezdrôtový modem CBN CH7465LG je celosvetovo najkompaktnejší hlasový modem EuroDOCSIS 3.0 v štýlovom a elegantnom designe určený pre domácnosti, domáce kancelárie alebo menšie podniky.

 

Ľahko integrovateľný do Vášho domova moderným a minimalistickým dizajnom. Ikony na prednom LED paneli indikujú stav siete. Intuitívne užívateľské rozhranie a inštalačná príručka vďaka ktorým hravo nastavíte  extrémny výkon Wi-Fi.

Rýchly a stabilný

Internetové pripojenie cez tento modem je iné.

Úplne zabudnite na problémy s rýchlosťou alebo nesúvislým nestabilným pripojením. Nový 802.11ac Wi-Fi štandard ponúka najvyššiu rýchlosť internetu cez Wi-Fi, až 500 Mbps.

 

Technológia dual band (2,4 GHz a 5 GHz) automaticky vyberie najrýchlejší jazdný pruh, takže každé bezdrôtové zariadenie u Vás doma bude pripojené k najlepšie dostupnému Wi-Fi signálu.

Silný signál a pokrytie

Silný signál a pokrytie v celom dome

Čistý zážitok optimalizovaného hardvéru, vďaka ktorému nový modem efektívne komunikuje so všetkými pripojenými zariadeniami a dáva im rýchlosť a stabilitu za najlepších podmienok.

 

Wi-Fi pokrytie je neporovnateľne lepšie, takže teraz sa môžete bezdrôtovo pripojiť, nech ste kdekoľvek: v najkrajnejšej miestnosti na prvom poschodí alebo vo dvore.

Objednávka Wi-Fi modemu

Vymeňte svoj starý UPC modem za nový

 

Cena mesačná           1.90 €