Novostavby - Realizované projekty

Rezidencia Machnáč

V prípade, že hľadáte kráľovské bývanie, kde by ste mohli zabudnúť na každodenný stres, starosti a stráviť voľný čas v kruhu rodiny, už nemusíte!

 

Bývanie uprostred prírody v prestížnej lokalite centra mesta na kopci Machnáč ponúka krásny výhľad na okolitú prírodu, z priľahlej Drotárskej cesty výbornú dopravnú dostupnosť do centra i na diaľničný obchvat, komplexnú občiansku vybavenosť a rôznorodé možnosti aktívneho a pasívneho odpočinku.

 

Čaro celému projektu dodáme rozsiahlou úpravou okolia. Na pozemku rezidencií plánujeme výsadbu viac ako 146 stromov a 1 127 drevín.

Svetlo a priestor tu hrá hlavnú úlohu. Určite oceníte možnosť vybrať si nielen veľkosť svojho bytu, polohu, ale dokonca aj svetovú stranu, na ktorú budú orientované Vaše okná. Slnečné a dispozične dobre riešené 2-izbové, 3-izbové a 4-izbové byty ponúkajú priestranné balkóny a terasy. Strešné terasy bytov na piatom podlaží ponúkajú jedinečné výhľady na panorámu Bratislavy, Kamzík a Rakúsko.

 

Výstavba tohto projektu začala v lete minulého roku. Každá z päťpodlažných rezidencií - Gaštan, Jaseň, Javor a Jedľa - ktoré sú teraz v ponuke, má dve podzemné podlažia vybavené garážovými státiami a pivnicami. K dispozícii sú nádherné slnečné byty s výmerou od 63,07 do 114,48 m2. Ku všetkým bytom je pohodlný bezbariérový prístup pomocou rampy a výťahu. Všetky rezidencie spĺňajú normu B energetickej hospodárnosti, t.j. sú to budovy s nízkou spotrebou energie.