Novostavby - Realizované projekty

Rezidencia Cubicon

Česká developerská skupina Sekyra Group odštartovala svoje pôsobenie na Slovensku projektom CUBICON v Mlynskej doline v roku 2007.

 

Atraktívny CUBICON upúta už na prvý pohľad. Bratislavčanom ponúka bývanie v 194 bytoch.

 

Jedno až päť izbové byty o rozlohe 30 – 255 m2 sú architektonicky zaujímavo riešené s ohľadom na plné využitie slnečnej energie. Veľkorysé terasy, lodžie a zimné záhrady tvoria významnú časť južnej vonkajšej fasády obytných domov. Na týchto stranách sa nachádzajú prevažne denné zóny bytov, ktoré sú dokonale presvetlené.

Naopak – nočné zóny bytov architekti navrhli na severozápadnú stranu. Developer ponúka novým rezidentom dostatok parkovacích miest na vonkajších okolitých plochách, a taktiež v suteréne.

 

Bytové štandardy v Cubicone spĺňajú očakávania aj náročnejšieho klienta. Širokú škálu kvalitných materiálov a poradenstvo na vysokej úrovni ocenia v dnešnej dobe najmä aktívni ľudia.

 

K vybaveniu bytov neodmysliteľne patria aj kvalitné dátové služby. V Cubicone poskytne luxus triple play prostredníctvom jednej zásuvky UPC BROADBAND Slovakia. Peter Klima, výkonný riaditeľ spoločnosti Sekyra Group hovorí: "UPC poznajú mnohí, pretože veľa domácností využíva ich služby. Dnes patrí medzi popredné spoločnosti v poskytovaní televízie, internetu a telefónie na Slovensku. Výhodou UPC je dobrá znalosť slovenského trhu, ale predovšetkým moderná spoľahlivá technológia. UPC by nemal chýbať ani v domácnostiach Cubiconu."