UPC Expres UPC Expres je televízny infokanál spoločnosti UPC BROADBAND SLOVAKIA, ktorý ponúka množstvo užitočných a zaujímavých informácií zo sveta digitálnej televízie, internetu a telefónie na jednom mieste, prostredníctvom TV obrazovky. Nájdete tu informácie o službách a produktoch spoločnosti UPC, televíznych programoch, zákazníckych strediskách, ukážky jednotlivých programov, videá s návodmi k samoinštalácii televíznej či internetovej služby atď.

Samozrejme, nechýbajú informácie o technologických novinkách, ale aj praktické rady, UPC teleshopping či relácia o aktualitách spojených so spoločnosťou UPC. UPC Expres je "nástupcom" doterajšieho "UPC Infokanálu", ktorý bol však dostupný len v ponuke analógovej televízie v hlavnom meste.

Je súčasťou základnej digitálnej programovej ponuky, ktorú prijíma automaticky každý užívateľ digitálnej káblovej televízie UPC Digital, a takisto je súčasťou Rozšíreného súboru káblovej analógovej televízie v Bratislave. Celkovo ho v súčasnosti môže sledovať takmer 400 000 domácností v 20 mestách. Diváci digitálnej káblovky nájdu vysielanie UPC Expres na kanálovej pozícii č. 1.

UPC Informuje

Relácia o televíznych, internetových a telefónnych službách spoločnosti UPC BROADBAND SLOVAKIA.